Flash Recovery : Záchrana dat (obnova dat) z USB flash disků, SSD disků, paměťových karet, digitálního fotoaparátu, videokamery, PDA
První pomoc:  Volejte Hotline 777-OBNOVA (777-626682)

Přihlášení

Novinka

Novinka

Praha, 22. března 2011 - společnost DATARECOVERY jako první na světě provedla úspěšnou záchranu dat z high-end SSD disku Kingston SSDNow.

DATARECOVERY, specializovaná společnost zabývající se obnovou a záchranou dat, našla způsob, jak překonat vnitřní šifrování, které používají některé USB flash disky. Záchrana dat je tak nyní možná i z šifrovaných USB klíčenek.

Šifrování je standardní vlastností některých USB flash disků (např. Kingston, řada DataTraveler). Přestože jste nic neaktivovali, disk automaticky data při zápisu v zájmu vaší bezpečnosti šifruje. V případě poruchy či poškození klíčenky bylo až do této chvíle nemožné data z disku získat.

FlashRecovery zajišťuje záchranu a obnovu digitálních dat pro všechny běžně používané druhy flash médií - USB flash disky, paměťové karty do fotoaparátů, mobilních telefonů, kamer i jiných zařízení, Solid-state drives (SSD disky) a další.

Syndikovat obsah