Flash Recovery : Záchrana dat (obnova dat) z USB flash disků, SSD disků, paměťových karet, digitálního fotoaparátu, videokamery, PDA
První pomoc:  Volejte Hotline 777-OBNOVA (777-626682)

Přihlášení

Obnova dat z SSD disků

Nejčastější závady SSD disků
  • Mechanicky či elektronicky poškozený řídící čip
  • Mechanicky poškozený plošný spoj
  • Mechanická nebo elektronická závada jiné součástky (kromě samotného paměťového čipu)
  • Poškozená servisní oblast média
  • Softwarová závada

Obnovujeme data nejen z klasických flash disků a karet. Zachraňujeme i data, které vám odmítají vydat pevné disky na bázi flash pamětí, tzv. SSD disky (Solid-state drives).

SSD disky jsou datová média navržená tak, aby účinně nahrazovala klasický harddisk. Oproti pevným diskům nemají SSD disky žádné pohyblivé části, takže k jejich výhodám patří nižší spotřeba, tichý provoz, vyšší přenosová rychlost a především vyšší odolnost proti otřesům.

Solid-state disky mají některá omezení, která jsou shodná pro všechna flash média (oproti pevným diskům především omezený počet přepisů a menší spolehlivost). Závady a příčiny potíží mají podobný charakter.

O tom, jak SSD disk pracuje a jaká má záchrana dat z SSD disku specifika, se dočtete v našem článku Obnova dat: SSD není HDD.

Naprostou většinu dat z poškozených SSD disků jsme pro vás schopni zachránit. Co naopak nelze zachránit je fyzicky zničený paměťový čip SSD disků.

K tomu, abychom však mohli zjistit konkrétní příčinu problémů na vašem zařízení však musíme mít k dispozici konkrétní informace, především výstup naší diagnostiky. Tu provádíme zdarma. Kontaktujte nás. Poskytneme vám rychlou pomoc a odborné záruky.

Potřebujete zachránit data z SSD disku?

Vyplňte náš formulář pro zaslání média. Po doručení poškozeného SSD disku do naší laboratoře provedeme prvotní posouzení možnosti záchrany dat (v pracovní době zdarma) a budeme Vás kontaktovat s návrhem dalšího postupu.