Flash Recovery : Záchrana dat (obnova dat) z USB flash disků, SSD disků, paměťových karet, digitálního fotoaparátu, videokamery, PDA
První pomoc:  Volejte Hotline 777-OBNOVA (777-626682)

Přihlášení

Postup obnovy dat z Flash pamětí

Doporučený postup v případě nedostupnosti nebo ztráty dat z flash médií (USB flash disků, SSD disků, paměťových karet apod.):

1. Kontakt   2. Doručení   3. Diagnostika   4. Obnova dat

Jakmile se s námi spojíte, pověřený pracovník během rozhovoru s vámi předběžně zhodnotí možnosti obnovy dat z Vašeho USB flash disku, paměťové karty či jiného flash média a doporučí Vám nejvhodnější postup.

V naprosté většině případů však nelze odpovídající hodnocení provádět bez odborné diagnostiky v laboratorním prostředí, takže bývá nezbytné doručit datový nosič k našim specialistům. 

Poškozený flash disk nebo flash kartu nám osobně doručte nebo zašlete na naši adresu. Minimalizujte případné další škody tím, že se vyvarujete jakýchkoliv neodborných „oživovacích pokusů“.

Pokud pro dopravu datového média zvolíte některou z přepravních služeb, zabezpečte zařízení zejména před mechanickými nárazy a statickou elektřinou.

Jakmile vaše datové médium obdržíme, během několika hodin posoudíme možnosti záchrany uložených dat a stanovíme přesnou výši úhrady za obnovení dat.

Konečná cena vždy závisí především na míře a povaze poškození vašeho datového média.

Diagnostiku závady a možnosti obnovy dat provádíme zdarma.

Po obdržení Vašeho souhlasu přistoupíme k vlastní obnově dat z dodané paměťové karty, Flash nebo SSD disku.

Prvním krokem v případě mechanického či elektronického poškození Flash disku nebo Flash karty je vyčtení vlastního paměťového čipu Flash. Pak je teprve možné přistoupit k rekonstrukci systému souborů, aby bylo možné se vůbec dostat k uloženým údajům.

5. Expresní obnova dat 6. Kopírování dat 7. Platba 8. Výdej

Standardní objednávky obnovy dat zpravidla realizujeme během jednoho až dvou pracovních dnů. Pokud na data uložená na poškozeném médiu spěcháte, můžete požádat o expresní záchranu dat, což znamená, že se vaší zakázce začneme věnovat přednostně, v podstatě okamžitě.

Obnovená data vám nahrajeme na smluvený datový nosič, tj. standardně na CD nebo DVD.

Přijímáme platby v hotovosti, všemi běžnými platebními kartami (na místě i online) a po dohodě také bankovním převodem.

Záchranu dat platíte jen v případě úspěšné obnovy vámi požadovaných dat!

Zachráněná data si můžete vyzvednout osobně, nebo nechat zaslat na vámi určenou adresu přepravní službou či kurýrem.

Zásilka vám bude odeslána ihned po obdržení vaší platby.

Záchrana dat v DATARECOVERY

Společnost DATARECOVERY, s.r.o., dokáže jako jedna z mála na evropském trhu zachránit data z elektronicky i mechanicky poškozených flash pamětí a to bez ohledu na použitý řadič a logické uspořádání.

Naši specialisté využívají při záchraně a obnově dat špičkové přístroje a nejmodernější digitální techniku v naší kvalitně vybavené laboratoři. Disponujeme nejmodernějšími proprietárními pomůckami pro analýzu a obnovu dat. Díky tomu jsme schopni zachránit i data na samé hranici současných technických možností.

Máte jakékoliv dotazy? Kontaktujte naše servisní středisko. Poskytujeme profesionální a rychlou pomoc.

Potřebujete zachránit data z SSD disku, USB flash disku, paměťové karty nebo jiného flash média?

Vyplňte náš formulář pro zaslání média. Po doručení poškozeného média do naší laboratoře provedeme prvotní posouzení možnosti záchrany dat (v pracovní době zdarma) a budeme Vás kontaktovat s návrhem dalšího postupu.